2018 ÜDY TİO Ulusal ve Uluslararası Taşımacılık Alanında Taşıma İşleri Organizatörü (Forvarder) Olarak Faaliyet Gösteren Gerçek ve Tüzel Kişilerin Üst Düzey Yöneticisi Mesleki Yeterlilik Belgesi.

TİO Üst Düzey Yönetici ÜDY Belgesini Almakla Yükümlü Olan Kişilerin Bu Süreçle İlgili Bilmesi Gereken Konular. Kimler Alabilir, Ne İçin Kullanılır, Muafiyet ve Cezalar Nelerdir?

TİO yada Taşima İşleri Organizatörlüğü; ulusal ve uluslararası taşımacılık alanında taşıma işleri organizatörü olarak faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarda tüzel kişiliği temsil ve ilzam ederek ve/veya bu kişilerin faaliyetlerini fiilen sevk ve idare ederek sürekli ve etkin bir şekilde yöneten şirket müdürü, genel müdür, genel müdür yardımcısı, genel koordinatör, genel sekreter, birim başkanı unvanları ile görev yapan kişilerden en az birisinin ÜDY belgesi alması gerekir

ÜDY belgesi alacak kişilerin en az lise düzeyinde eğitim almış olması şarttır.

TİO Üst Düzey Yönetici ÜDY Belgesi Olmaması Durumunda Cezalar Nelerdir?

İlgili Yönetmelik uyarınca ilgili üst düzey yönetici tarafından alınması gereken ÜDY belgesinin mevcut olmaması durumunda gerçek veya tüzel kişiliğe iki bin Türk Lirası (2.000-TL.) ceza uygulanır.

TİO Yada Taşima İşleri Organizatörleri Kaç ÜDY Belgeli Üst Düzey Yöneticiye Sahip Olmalıdır?

TİO yada Taşima İşleri Organizatörlüğü alanında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarda tüzel kişiliği temsil ve ilzam ederek ve/veya bu kişilerin faaliyetlerini fiilen sevk ve idare ederek sürekli ve etkin bir şekilde yöneten şirket müdürü, genel müdür, genel müdür yardımcısı, genel koordinatör, genel sekreter, birim başkanı unvanları ile görev yapan kişilerden en az birisinin ÜDY belgesi alması gerekir

IRMAK SRC

Mesleki Eğitim

Mesleki Belge

1 Saatte Psikoteknik Belgesi

SRC Belgesi SRC 1, SRC 2, SRC 3, SRC 4

ODY Belgesi ODY 1, ODY 2, ODY 3, ODY 4

ÜDY Belgesi ÜDY 1, ÜDY 2, ÜDY 3, ÜDY 4

Kurumsal Hizmet

Karayolu Taşımacılığı Eğitimi ve Danışmanlığı

İleri Değerlendirme Ve Eğitim Teknikleri, Detaylı Analiz Ve Kişiye Özel Eğitimler Sayesinde Her Seviyede Yüksek Başarı. İşinizi hızladıran Sorunlarınızı Çözen Benzersiz destek ve eğitim.

Irmak SRC'ye Gelin İşlerinizi Kolaylaştırın.