Şoför Kartı Nedir?

Şoför Kartı Kimlere verilir.

Şoför Kartı Almak Zorunda mıyım?

Günümüzde ticari araç kullanmak için alınması gerekilen belgelerin arasında ilk sıralarda Şoför kartı bulunur. Bu kartı almak için gerekilen koşulların ve şartların sağlanılması ve o şekilde başvuruda bulunulması gerekir. Her belediye mutlaka bu kartı ister ve şoför kartı olmadan ticari araç kullanmanıza izin verilmez. Belgeyi almak için ehliyetlerinin belli bir yılı doldurması gerekir. Sınıf sınıf değişen yıl zorunluluğu; E sınıfı ehliyet sahibi olanlar için 3 yıl, B sınıfı ehliyet sahibi olanlar için de en az 5 yıllık bir süreçtir.

Şoför Dostu Psikoteknik Kurumu Irmak Psikoteknik ve SRC Hemen Ara Rahat Et

Bu şartlar sağladıktan sonra  Şoför kartı alabilmek için neredeyse her belge için aranılan psikoteknik belgesine sahip olmanız gerekir. Biyometrik fotoğraf, ehliyet fotokopisi gereklidir. Ayrıca ehliyetinizin GBT evrakı trafik şubeden alınması gerekilir. Herhangi bir sağlık sorununuzun olmadığını ve araç kullanmanıza engel sağlık probleminizin bulunmadığına dair hastaneden alınmış sağlık raporu gerekmektedir. Evraklar tamamlandığında bu işle uğraşan kurumlara eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.

Ücretsiz ya da Muafiyetli SRC 2 Belgesi Nasıl Alınır. Muafiyetli SRC 2 Belgesini Kimler Alabilir?

IRMAK SRC

Mesleki Eğitim

Mesleki Belge

1 Saatte Psikoteknik Belgesi

SRC Belgesi SRC 1, SRC 2, SRC 3, SRC 4

ODY Belgesi ODY 1, ODY 2, ODY 3, ODY 4

ÜDY Belgesi ÜDY 1, ÜDY 2, ÜDY 3, ÜDY 4

Kurumsal Hizmet

Karayolu Taşımacılığı Eğitimi ve Danışmanlığı

İleri Değerlendirme Ve Eğitim Teknikleri, Detaylı Analiz Ve Kişiye Özel Eğitimler Sayesinde Her Seviyede Yüksek Başarı. İşinizi hızladıran Sorunlarınızı Çözen Benzersiz destek ve eğitim.

Irmak SRC'ye Gelin İşlerinizi Kolaylaştırın.